49. Међународно такмичење Музичке омладине - Београд
49th International Jeunesses Musicales Competition - Belgrade

 

КЛАВИР
PIANO

 

I награда / I prize
Marta Czech, Poland

II награда / II prize
Yongqiu Liu, China

III награда / III prize
Sanja Bizjak, Serbia / France

Who are the 49th International Jeunesses Musicales Competition finalists?

 

Raspored soba za vežbanje / Schedule of the rooms for practice

49th International Jeunesses Musicales Competition

MŠ ''Vojislav Vučković'' / Music school ''Vojislav Vučković
Address: Kondina 6

 

27. mart / March 27th

 

Finalna etapa / Final stage

 

Soba 15 / Room 15


8:00-11:30 Marta Czech

11:30-15:00 Hoyel Lee

17:00-18:00 Marta Czech

18:00-19:00 Yongqiu Liu

 

Soba 16 / Room 16


8:00-11:30 Yongqiu Liu

19:00-20:00 Hoyel Lee

 


28. mart / March 28th

 

Finalna etapa / Final stage


Soba 15 / Room 15


9:00-10:00 Marta Czech

10:00-11:00 Hoyel Lee

11:00-12:00 Yongqiu Liu

 


29. mart / March 29th

 

Finalna etapa / Final stage


Soba 15 / Room 15


15:30-16:30 Yongqiu Liu


Soba 16 / Room 16


15:30-16:30 Hoyel Lee

Raspored proba sa orkestrom
(Kolar
čeva zadužbina)
Schedule of rehearsals with the orchestra
(Kolarac Foundation)

 

Finalna etapa / Final stage

  

27.03.2019.

Sreda / Wednesday

11:00 – 11:45         Sanja Bizjak


12:00 – 12:45         Viktor Radić


13:00 – 13:45         Marta Czech


Afternoon

 

15:00 - 15:45          Yongqiu Liu

16:00 - 16:45          Hoyel Lee

 


28.03.2019.

Četvrtak / Thursday

11:00 – 11:45         Sanja Bizjak


12:00 – 12:45         Viktor Radić


13:00 – 13:45         Marta Czech

 


29.03.2019.

Petak / Friday

11:00 – 11:45         Yongqiu Liu


12:00 – 12:45         Hoyel Lee

RASPORED NASTUPA / SCHEDULE OF PERFORMANCES

Četvrtak / Thursday, 28. 3. 2019.

Finalna etapa / Final stage

 

6. Sanja Bizjak, Serbia / France - 19:30

S. Rachmaninoff: Piano Concerto, No. 2, Op. 18, C minor


9. Viktor Radić, Serbia - 20:30


S. Prokofiev: Piano Concerto, No. 3, Op. 26, C major


10. Marta Czech, Poland - 21:15

J. Brahms: Piano Concerto, No. 1, Op. 15, D minor

 

 

Petak / Friday, 29. 3. 2019.

 

Finalna etapa / Final stage

 

14. Yongqiu Liu, China - 19:30

P. I. Tchaikovsky: Piano Concerto, No. 1, Op. 23, B flat minor


19. Hoyel Lee, Republic of Korea - 20:30

P. I. Tchaikovsky: Piano Concerto, No. 1, Op. 23, B flat minor

49. Međunarodno takmičenje Muzičke omladine - Beograd
49th International Jeunesses Musicales Competition - Belgrade

KLAVIR
PIANO

REZULTATI DRUGE ETAPE
SECOND STAGE RESULTS

 

PRIMLJENI U FINALNU ETAPU
ADMITTED TO THE FINAL STAGE

6. Sanja Bizjak, Serbia/France

9. Viktor Radić, Serbia

10. Marta Czech, Poland

14. Yongqiu Liu, China

19. Hoyel Lee, Republic of Korea

 

NISU PRIMLJENI U FINALNU ETAPU

NOT ADMITTED TO THE FINAL STAGE

1. Severin Filipović, Croatia

7. Andrija Jovović, Montenegro

8. Danica Dujaković, Serbia

16. Jovana Kosanović, Serbia 

21. Vuk Božilović, Serbia

Jeunesses Musicales Belgrade

 Terazije 26/2 11000 Belgrade
info@muzicka-omladina.org
+381112687380
+381112688860
+381112686380
+381113610596
 TIN: 100050984
 Company number: 07052561

Jeunesses Musicales Serbia

 Terazije 26/2 11000 Beograd
info@muzicka-omladina.org
+381112686090
+381113610596
 TIN: 100119647
 Company number: 07041349

Web design by: profesionalci.rs