49. Међународно такмичење Музичке омладине - Београд
49th International Jeunesses Musicales Competition - Belgrade

 

КЛАВИР
PIANO

 

I награда / I prize
Marta Czech, Poland

II награда / II prize
Yongqiu Liu, China

III награда / III prize
Sanja Bizjak, Serbia / France

Ко су финалисти 49. Међународног такмичења Музичке омладине?

 

Драги пријатељи,

Након великог интересовања, обавештавамо вас да нема више расположивих улазница за концерте финалних вечери 28. и 29. марта, док на располагању има још улазница за Свечано затварање 49. МТМО (додела награда, концерт победника и концерт пијанисткиње Наташе Вељковић у пратњи камерног оркестра Музикон), 30. марта од 19 часова. Заинтересовани могу да се јаве путем мејла Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. и позивом на број 060/4142546.

Ваша Музичка омладина

Raspored soba za vežbanje / Schedule of the rooms for practice

49th International Jeunesses Musicales Competition

MŠ ''Vojislav Vučković'' / Music school ''Vojislav Vučković
Address: Kondina 6

 

27. mart / March 27th

 

Finalna etapa / Final stage

 

Soba 15 / Room 15


8:00-11:30 Marta Czech

11:30-15:00 Hoyel Lee

17:00-18:00 Marta Czech

18:00-19:00 Yongqiu Liu

 

Soba 16 / Room 16


8:00-11:30 Yongqiu Liu

19:00-20:00 Hoyel Lee

 


28. mart / March 28th

 

Finalna etapa / Final stage


Soba 15 / Room 15


9:00-10:00 Marta Czech

10:00-11:00 Hoyel Lee

11:00-12:00 Yongqiu Liu

 


29. mart / March 29th

 

Finalna etapa / Final stage


Soba 15 / Room 15


15:30-16:30 Yongqiu Liu


Soba 16 / Room 16


15:30-16:30 Hoyel Lee

Raspored proba sa orkestrom
(Kolar
čeva zadužbina)
Schedule of rehearsals with the orchestra
(Kolarac Foundation)

 

Finalna etapa / Final stage

  

27.03.2019.

Sreda / Wednesday

11:00 – 11:45         Sanja Bizjak


12:00 – 12:45         Viktor Radić


13:00 – 13:45         Marta Czech


Afternoon

 

15:00 - 15:45          Yongqiu Liu

16:00 - 16:45          Hoyel Lee

 


28.03.2019.

Četvrtak / Thursday

11:00 – 11:45         Sanja Bizjak


12:00 – 12:45         Viktor Radić


13:00 – 13:45         Marta Czech

 


29.03.2019.

Petak / Friday

11:00 – 11:45         Yongqiu Liu


12:00 – 12:45         Hoyel Lee

RASPORED NASTUPA / SCHEDULE OF PERFORMANCES

Četvrtak / Thursday, 28. 3. 2019.

Finalna etapa / Final stage

 

6. Sanja Bizjak, Serbia / France - 19:30

S. Rachmaninoff: Piano Concerto, No. 2, Op. 18, C minor


9. Viktor Radić, Serbia - 20:30


S. Prokofiev: Piano Concerto, No. 3, Op. 26, C major


10. Marta Czech, Poland - 21:15

J. Brahms: Piano Concerto, No. 1, Op. 15, D minor

 

 

Petak / Friday, 29. 3. 2019.

 

Finalna etapa / Final stage

 

14. Yongqiu Liu, China - 19:30

P. I. Tchaikovsky: Piano Concerto, No. 1, Op. 23, B flat minor


19. Hoyel Lee, Republic of Korea - 20:30

P. I. Tchaikovsky: Piano Concerto, No. 1, Op. 23, B flat minor

49. Međunarodno takmičenje Muzičke omladine - Beograd
49th International Jeunesses Musicales Competition - Belgrade

KLAVIR
PIANO

REZULTATI DRUGE ETAPE
SECOND STAGE RESULTS

 

PRIMLJENI U FINALNU ETAPU
ADMITTED TO THE FINAL STAGE

6. Sanja Bizjak, Serbia/France

9. Viktor Radić, Serbia

10. Marta Czech, Poland

14. Yongqiu Liu, China

19. Hoyel Lee, Republic of Korea

 

NISU PRIMLJENI U FINALNU ETAPU

NOT ADMITTED TO THE FINAL STAGE

1. Severin Filipović, Croatia

7. Andrija Jovović, Montenegro

8. Danica Dujaković, Serbia

16. Jovana Kosanović, Serbia 

21. Vuk Božilović, Serbia

49th International Jeunesses Musicales Competition

Raspored soba za vežbanje / Schedule of the rooms for practice

MŠ ''Vojislav Vučković'' / Music school ''Vojislav Vučković
Address: Kondina 6

 

26. mart / March 26th

 

Druga etapa / Second stage

Soba 15 / Room 15

9:45-10:45 Yongqiu Liu

10:45-11:45 Jovana Kosanović

11:45-13:15 Hoyel Lee

13:15-16:15 Andrija Jovović

16:15-18:30 Marta Czech

18:30-20:30 Jovana Kosanović

 


49th International Jeunesses Musicales Competition

Raspored soba za vežbanje / Schedule of the rooms for practice

Ilija M. Kolarac Endowment

 

26. mart / March 26th

 

Solistička soba / Solistic room

8:00-8:45 Marta Czech

 


49th International Jeunesses Musicales Competition

Raspored soba za vežbanje / Schedule of the rooms for practice

MŠ ''Vojislav Vučković'' / Music school ''Vojislav Vučković
Address: Kondina 6

 

26. mart / March 26th

 

Druga etapa / Second stage

Soba 16 / Room 16

17:30-19:30 Yongqiu Liu

19:30-21:00 Hoyel Lee

49. Međunarodno takmičenje Muzičke omladine - Beograd

49th International Jeunesses Musicales Competition - Belgrade                    

 

21.03.2019. 30.03.2019.

 

KLAVIR – PIANO

 

NAGRADA ZA OBAVEZNO DELO

PRIZE FOR COMPULSORY PIECE

 

SANJA BIZJAK  SERBIA / FRANCE

Raspored akustičkih proba
(Kolarčeva zadužbina)
Schedule of acoustic rehearsals
(Kolarac Foundation)

 

II etapa / II stage

25.03.2019.
Ponedeljak / Monday

                                                 

08:45 – 09:00       Severin Filipović

09:00 – 09:15       Sanja Bizjak

09:15 – 09:30       Andrija Jovović

09:30 – 09:45       Danica Dujaković

09:45 – 10:00       Viktor Radić

 

26.03.2019.
Utorak / Tuesday

                                                 

08:45 – 09:00       Marta Czech

09:00 – 09:15       Yongyiu Liu

09:15 – 09:30       Jovana Kosanović

09:30 – 09:45       Hoyel Lee

09:45 – 10:00       Vuk Božilović

49th International Jeunesses Musicales Competition

Raspored soba za vežbanje / Schedule of the rooms for practice

MŠ ''Vojislav Vučković'' / Music school ''Vojislav Vučković

Address: Kondina 6

 

25. mart / March 25th

 

Druga etapa / Second stage

Soba 15 / Room 15

8:00-10:00 Marta Czech

10:00-15:00 Andrija Jovović

15:00-19:00 Marta Czech

19:00-21:00 Yongqiu Liu

 


49th International Jeunesses Musicales Competition

Raspored soba za vežbanje / Schedule of the rooms for practice

Fakultet muzičke umetnosti / Faculty of Music

Kralja Milana 50

 

25. mart / March 25th

 

Soba 32 / Room 32

09:00 – 13:00 Yongqiu Liu

 


49th International Jeunesses Musicales Competition

Raspored soba za vežbanje / Schedule of the rooms for practice

MŠ ''Vojislav Vučković'' / Music school ''Vojislav Vučković
Address: Kondina 6

 

25. mart / March 25th

 

Druga etapa / Second stage

 

Soba 16 / Room 16

8:00-10:00 Jovana Kosanović

10:00-12:00 Hoyel Lee

12:00-16:00 Jovana Kosanović

16:00-20:00 Hoyel Lee

49. Međunarodno takmičenje Muzičke omladine - Beograd
49th International Jeunesses Musicales COmpetition - Belgrade

KLAVIR
PIANO

RASPORED NASTUPA U II ETAPI / SCHEDULE OF PERFORMANCES IN II STAGE

 

Ponedeljak / Monday, 25.3.2019.

1. Severin Filipović, Croatia - 10:30 - 11:30

6. Sanja Bizjak, Serbia/France, 11:40 , 12:40


Afternoon

7. Andrija Jovović, Montenegro - 17:00 - 18:00

8. Danica Dujaković, Serbia - 18:10 - 19:10

9. Viktor Radić, Serbia - 19:20 - 20:20

 

Utorak / Tuesday, 26.3.2019.

10. Marta Czech, Poland - 10:30 - 11:30

14. Yongqiu Liu, China, 11:40 , 12:40

 
Afternoon

16. Jovana Kosanović, Serbia - 17:00 - 18:00

19. Hoyel lee, Republic of Korea - 18:10 - 19:10

21. Vuk Božilović, Serbia - 19:20 - 20:20

Музичка омладина Београда

Теразије 26/2 11000 Београд
info@muzicka-omladina.org
+381112687380
+381112688860
+381112686380
+381113610596
ПИБ: 100050984
Матични број: 07052561

Музичка омладина Србије

Теразије 26/2 11000 Београд
info@muzicka-omladina.org
+381112686090
+381113610596
ПИБ: 100119647
Матични број: 07041349

Web design by: profesionalci.rs